On 8 Ekim 2010 Cuma 0 yorum

Geçen sene güzeldi,o seneydi..Hayatımızın en güzel senesiydi.Güneş bir daha güzel doğuyor,daha farklı batıyordu.

Çiçekler daha güzel açıyordu.
O seneyi yaşarken,herşey çok uzun gelmişti.Fakat şimdi bakınca,su gibi geçmiş.Belki hala o yılın içersindeyiz,fakat o sezon geçmişte kaldı.
Bizim Tuna'mız vardı.Oynamazdı,ama o yüzünde gülümseme hiç eksik olmazdı.İnanç vardı onun yüzünde..Hiç bitmeyen bir inanç..
Neşeydi bizim Tuna'mız.Komik,bir o kadar da Adam Gibi Adam'dı.Adam Gibi Adam'ın Adam Gibi Adam öğrencisiydi..O gitti Antalya'lara..
Oysaki,biz bu takıma 16 Mayıs kadar,o Diyarbakır deplasmanında bir daha aşık olmuştuk.Onurlu duruş,oydu..
Bizi bu yoldan döndürmeye and içenlere rağmen,bu takım hiçbir zaman gık demezdi.Hiçbir negatif durum olmazdı.Tribünlerde böyleydi sanki.
Kedileri bile değişmişti bu şehrin.Hiç birşeyi beğenmeyenler,bardağın hep boş tarafını görenler pause demişti adeta.Güzeldi be.Vallahi çok güzeldi..
Öyle böyle değildi.Huzur vardı.Eğlence vardı.BursasporTv'de takımın içini daha net izleyince,ağzımız açık kalır,Okan Yılmaz'lardan nerelere geldik derdik.Taraftarı da olsak,tam içinde olmadığımız için imrenirdik takıma..
Aç'tık bazı şeylere.Ve her zaman inançlıydık.Biz bizeydik.
Şimdi ise,değişen çok şey var..
Artık bizden olanlar bile,değişmiş.Tuna'lar gitmiş,saha içersinde tartışmalar 6'da 6'ya rağmen başlamış,hiçbirşeyi beğenmeyenlerle dolmuş taşmışız..Tribünlerin profili değişmiş..
Takım liderken,forumlar takım kurtaranlarla,Ertuğrul Sağlam'cılık oynayanlarla dolmuş.
Hayatında CL müziğini ilk defa duyanlar,bu maç sonunda isyana,veryansına başlamış.Bir beraberlikte,hocanın inanarak getirdiği yabancılarla,Aybabaların yabancıları aynı kefeye konulmaya başlamış..
Volkan Şen'le,Ertuğrul Sağlam'ın arasına girilmeye başlanmış.
Hoca'nın bir bildiği vardır,onlar Baba-Oğul,Abi-Kardeş,Hoca-Öğrenci ilişkilerinin hepsini başarıyla sağlarlar,Volkan Şen Bursa Çocuğu'dur,bizdir.Bizdendir,diyen bizler bir avuç kalmışız.
Nerde o eski yıllar demeyeceğim bu sefer..Daha güzel günler göreceğiz,güneşli günler..
Bursaspor,lider.Önü de açık.
Rakibimiz 12 gün sonra dünya devi Manchester United.Bizler ise,hala olumsuzun peşindeyiz..
Zaman bizim silkelenme zamanımız..Kendimize gelelim Yeşil Timsahlar.

0 yorum :